Volkswagen Passat

Araç Kiralama Ankara niçin Önemli

Ankara Araç Kiralama hizmeti niçin önemli?. Çünkü, herkes arabasıyla şehri keşfetmeyi hayal eder. Araba sahibi olmak da harika bir şey. Ayrıca, zamanında bakım ve onarım ihtiyacı, maliyetleri, yakıt maliyetleri vb. Sigorta maliyetleri, kirlilik kontrolü ve gerekirse hafifletme gibi diğer giderler, pahalı araç fiyatları gibi araç sahipliğiyle ilgili bazı faktörler vardır. Üzerinde. Ankara’da kısa veya uzun süreli araç kiralama tercih edilen bir diğer seçenek olsa da; Kiralama tüm bu sorunları çözdü ve sürüşü veya seyahati keyifli ve hatta sorunsuz hale getirdi. Kiralık araç hizmetleri, kiralama hizmeti sağlayıcıları tarafından yönetilen yukarıdaki faktörler konusunda endişelenmeyin. Araç kiralama, özellikle 21. yüzyılda gezginler tarafından giderek daha fazla kullanılan bir seçenektir. Artık bir yerden başka bir yere gidebilir ve çok az parayla birçok yeri keşfedebilirsiniz. Birçok insan hala otomobil kiralamanın sadece zengin işadamları ve diğerlerinden daha fazla ödeyebilecek herkes için olduğuna inanıyor. Elbette bu doğru değil çünkü kim olursanız olun araç kiralamak buna değer.

Otomotiv sektörü, ve özellikle Ankara Araç Kiralama hizmeti insanlığın en temel ihtiyaçlarından biri olan hareketliliği sağlayan en önemli sektördür. Ve, tekerleğin icadından bu yana insanlığın dikkatini çekmeye devam etmektedir. Dünyada insan egemen bir yaşam sürdüğü sürece, çekmeye ve düşünmeye değer bir sektör olmaya devam edecek gibi görünüyor. Dünya çapında – pandeminin geçtiği 2020 hariç-her yıl ortalama 100 milyon yeni araç üretiliyor ve yollara çıkıyor. Bu rakam, insanların Otomotiv talebinin nüfusa göre her geçen yıl arttığını ve sektörün ekonominin temelini oluşturan ana sektörlerden biri olduğunu kanıtlamaktadır. Büyük kitlelerin ilgi ve talebi ile oluşan bu muhteşem sektör, elbette dinamik bir şekilde yaşamak ve sonuca birçok soru, sorun ve çözüm getirmek zorundadır. Özellikle son 10 yıldır, hem sorunun kaynağı hem de dünyanın en önemli sorunlarından biri olan “geri dönüşü olmayan çevre sorunları” nın çözüm noktası olarak büyük değişimin öncüsü rolünü üstlenmiştir.

Okuyun  Ankaradaki En İyi Araba Kiralama Şirketi

Ankara Araç kiralama ve Pandemi

2020 yılına damgasını vuran Covıd-19 pandemisi, bireylerin sağlığını ve ekonomik refahını ciddi şekilde etkiledi ve etkilemeye devam ediyor. Bireylerin ulaşım tercihleri de bu etkiye paralel olarak değişmiştir. Her türlü ve taşıma aşamasında Hijyen önlemleri çok önemli bir unsur haline gelmiştir. 2020’yi değerlendirirsek, kısa vadeli kiralama sektörü açısından zorluklarla geçtiğini söylemek yanlış olmaz. Pandemik öncesi genel tabloya bakıldığında, ülkemizde günlük araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren kurumsal markalar yılda ortalama 35 bin araç ile hizmet vermiştir. Yıllık yaklaşık 2 milyon 800 bin kiralama yapılırken, günlük araç kiralama sektörünün aktif büyüklüğü yaklaşık 4 milyar 375 milyon TL oldu. Nisan Haziran Mart – 19 hava taşımacılığı, covıd-Haziran pandemisini önlemek için Mart 2020’den itibaren uygulanmaya başlayan Seyahat kısıtlamaları altında neredeyse durma noktasına geldi.

Bu dönemde, günlük araç kiralama şirketlerinin havaalanı ofisleri doğal olarak çalışamadı. Yüksek sezon dediğimiz Temmuz Ağustos ayında geçen yıla göre yüzde 50’ye varan bir daralma yaşandı. Bu daralmanın nedeni, yabancı müşterilerin pandemi nedeniyle ülkemize gelememesi, benzer şekilde iç turizm hareketliliğindeki azalma ve iş seyahatindeki azalma olarak sıralanabilir. Öte yandan, şehir ofisleri ağırlıklarının biraz arttığını gördü. Değişen tercihlerin bir sonucu olarak, kentsel ulaşımda toplu taşıma; şehirlerarası yolculuklarda, uçak, tren ve otobüs taşımacılığına olan talebin belirli bir kısmı bireysel taşımacılığa kaydedilmiştir. Bu, diğer taraftan, biraz Araba Kiralama ve otomobil paylaşım sektörler için yeni dönem etkilerini azalttı.

Ankara Araç Kiralama hizmeti

Ankara Araç kiralama sektörünün pandeminin etkilerini en kısa sürede ortadan kaldırması ve gelişimini sürdürerek ülkemize sağladığı katma değeri arttırması için bazı düzenlemeler yapmak önemlidir. 48 Ay ile sınırlı olan operasyonel araç kiralama süresinin uzatılması için gerekli düzenlemelerin yapılması, bu süreçte kısa vadeli araç kiralama sektörünün en yoğun faaliyet gösterdiği havalimanlarındaki noktaların kiralarının azaltılması gibi konularda ilgili kurumlarla yoğun temas halinde olduğumuzu belirtmeliyim.

Okuyun  Ankara Uzun Dönem Araç Kiralama

Gear Garage araç kiralama, Ankara’da Kolay ve hızlı araç kiralama, Türkiye’de kiralama hizmetleri sunmaktadır. Zamandan ve paradan tasarruf sağlarlar ve seyahat ve seyahat planlarınıza konsantre olmanızı sağlarlar. GearGarage.com, en iyi günlük, haftalık ve aylık bir araba kiralama veya uzun vadeli bir araba kiralama ile 100’den fazla lokasyondan indirimli fiyatlarla Ankara fırsatları ile en iyi günlük, haftalık ve aylık kiralama hizmetleri ve mikro kiralama için 35 farklı araç modelinden oluşan filoya sahiptir. . Ayrıca Ankara Havalimanı Terminal 1 , Ankara Havalimanı Terminal 2’de araç kiralama hizmeti veriyoruz.