Ankara’da araç kiralama hizmeti veren İşletmeler

Ankara’da araç kiralama hizmeti sunan farklı tip ve yapılarda işletmeler bulunmaktadır. Araç Kiralama hizmeti sunan bu Ankara distribütörlük bölümü altında bir filo kurarak, Otomobil Satıcıları, Otomobil Üreticileri, araba kiralama satıcı veya bankacı Ankara, sanatçılar, siyasetçiler ve sporcular kiralık lüks araçlar Lux (goforlu) Ankara araba kiralama şirketleri şoförlü, bu araç paylaşım şirketleri gibi seçenekleri kiralama işiyle uğraşan iki saat değil, fiziksel bir ajan için maddi destek sağlayan şirketler. Yine hem Ankara’da araç kiralama rezervasyonu yapan hem de belirli sayıda kiralık araç filosuna sahip olan seyahat acenteleri ve temel amacı müşterilerin seyahatlerinde ihtiyaç duydukları araçları kiralamak olan Ankara araba kiralama acenteleri, tüm kiralama hizmetlerini yaratmaktadır.

Otomobil bayileri, yetkili satıcılardan pazar denemeleri ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Örneğin, çelik oto motor dağıtımına dayalı bir filo departmanı kurarak, Ankara kendi bünyesinde araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra bazı Ankara araç kiralama şirketlerine günlük kiralama için alt Kiralama hizmetleri sunmaktadır. Diğer firmalar bu araçları günlük kiralamada değerlendiriyor ve Çelik Oto’dan uzun vadeli Ankara araç kiralama hizmeti alıyor ” dedi. Benzer bir uygulama Volkswagen (VW) doğuş Oto ile işbirliği içinde gerçekleşiyor. Volkswagen doğuş tüketici finansmanı A. Ş. birçok otomobil markası için Ankara araç kiralama şirketlerine kredi sağlayan bir kurum olmakla birlikte, uzun vadeli Ankara araç kiralama seçenekleri sunan bir filo kiralama kuruluşu haline gelmiştir.

Borusan Otomotiv, üst gelir grubundaki kişiler için tamamı BMW, Mini ve Land Rover olmak üzere 1600 araçtan oluşan “Premium Ankara araç kiralama” ile hizmete başladı. Araç Kiralama bankaları Pazar günkü büyüme beklentileri ve mevcut talebin yoğunluğu nedeniyle, yabancı bankaların Ankara araç kiralama şirketleri ile iç pazardaki birleşmeleri de yerel finans gruplarının ilgisini çekmiştir. Ankara araç kiralama şirketlerini bireysel kredilerle destekleyen bankalar, sektörün yapısal avantajlarını gerçekleştirerek kiralama şirketleri ile işbirliği ve birleşme başlattı. TEB Bank, Arval filo yönetimi ile işbirliği yaparak ülkemizde Ankara araç kiralama sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Öte yandan Garanti Bankası, herhangi bir Ankara araç kiralama şirketi ile işbirliği yapmadan veya birleşmeden Garanti filo hizmetlerini devreye almıştır. İş Bankası Flap Tour / Beyaz Filo kiralama ortaklığı ile sektöre hizmet vermeye başlamış ve uzun vadeli ortaklık sonucunda hisselerini tekrar “Beyaz Filo”ya devretmiştir. Intersity, yabancı bankalardan oluşan ortaklıklar ve birleşmelerin yanı sıra Denizbank ile ortak bir proje hayata geçirdi. ” Hazır filo ” adı altında sunulan filo hizmeti, müşterilerine Denizbank şubelerinden teslim edilmesini sağlamıştır.

Okuyun  Ankara araç kiralama ve araç paylaşımı

Lüks bir taksi ya da limuzin hizmetleri işletmeler için ağırlıklı olarak otel, sanatçılar, siyasetçiler ve sporcular, lüks arabalar, limanlar, tren istasyonları veya havaalanları gibi kaldıkları yerden alarak bilinen yurtdışında araba kiralama, araba kiralama Ankara-Ankara) tahrik, şoför, otel, aynı zamanda üst düzey devlet kurumları, bir film setinde, konser alanına ulaşım hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti en iyi araç ve sürücülerle yapıyorlar. Türkiye’de şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetleri sunan kuruluşlar olarak yer alıyorlar ” dedi. Büyük havaalanlarındaki oteller adına karşılama ve transfer hizmetlerine ek olarak, oteller için “konsiyerj” hizmetleri de gerçekleştirirler. Örneğin, Atatürk Havalimanı ile şehir merkezindeki 5 yıldızlı oteller arasında günde yaklaşık 700 karşılama vardır ve gidiş-dönüş transfer ücreti yaklaşık 340 Euro’dur.

Bu tür hizmetleri sunan işletmeler Kongre, toplantı ve organizasyon şirketleri ile çalışır. Çıkartmalar, sirenler bazı lüks araçlara yerleştirilir ve polise, bakanlara ve müsteşarlara kiralanır. Otellerde konaklayan dünyaca ünlü kişilerin katıldığı etkinliklerde, Türkiye’de düzenlenen dev toplantılar için gelen heyetlerde, devlet başkanlarında, başbakanlarda, cumhurbaşkanlarında şoförlü Ankara araç kiralama hizmeti verilmektedir. müşterilere üniforma ve organizasyon düzeni, hijyen, ilk yardım, şehir tanıma, ileri sürüş teknikleri ve yabancı dil eğitimi sağlayarak VIP hizmetleri sunarlar. İstanbul ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin (UKOME) yeni uygulamasına göre; İstanbul’da; turistik amaçlı “şoförlü araç kiralama” hizmeti alacakların tüzel kişi olması zorunlu hale gelecek. Bu düzenleme ile 25 aracın 1.9 CC ve E serisine kadar olması ve 1 milyon TL şirket sermayesine sahip olması gerekmektedir. Bu nedenle küçük işletmelerin şoförlü araç kiralama hizmeti vermeleri yasaktır. Ayrıca, Ulaştırma BakanlığI 8+1 ve üzeri, transfer için böyle bir Range Rover 1 8+olan, her iki model de Mercedes, BMW 520 gibi araçlar farklı modellerin kullanılması yasağının mağdur olan işletmeler araçlar için zorunlu D2 belge yaptı. Hizmet Kalitesi böyle tahrik kiralama ve transfer hizmeti şoför tanıtıldı D2 belgesi şartı gibi yeni uygulamalar için geliştirilmiş, özellikle teşekkür etti .

Okuyun  Ankara araç kiralama şirketleri